| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | SG-51 plasmatoorts |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | 12 usd/pcs (4m) |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Een complete plasmatorch met verbruiksartikelen ontworpen voor industriële plasmasnijmachines.
| Tipe las | Plasmatorch, Butan Torch |
|---|---|
| Lascapaciteit | Uitstekende prestaties, 1300°C werktemperatuur, 100% sterkte, 60% werkcyclus |
| Productsoort | Zware snijlampen, CNC-plazma-snijlampen, plasmasweislampen |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Koper/PA, zijde, koper, roestvrij staal + kunststof + zinklegering |
| Hoofdgebruik | Metalen snijden, plasmasnijden, met gasflitsen snijden |
| Standaardlengte | 4m / 8m / Aanpasbaar |
| Opties voor diensten | Op maat gemaakte OEM- en ODM-diensten |
| Toepassing | industriële machines voor het snijden van metalen, plasmasnijmachines |