| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | YP26 |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | 10 usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De zuurstofregelaar is een precisie-instrument dat is ontworpen om de zuurstofstroom voor industriële en medische toepassingen op een consistent, veilig niveau te beheersen en te handhaven.
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Drukbereik | 0-3000 psi (instelbaar) |
| Stroompercentage | 0-25 LPM (liter per minuut) |
| Type verbinding | CGA 540 (standaard zuurstofcilinderdraad) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C (-4°F tot 140°F) |
Onze zuurstofregulatoren bieden superieure prestaties met verbeterde veiligheidskenmerken, inclusief ingebouwde drukverlagende kleppen en anti-tamper mechanismen.Het robuuste ontwerp zorgt voor een betrouwbare werking in veeleisende omgevingen en behoudt tegelijkertijd een precieze controle voor kritieke toepassingen.