| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | YP-N-1 |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | 30 usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De gescheiden argonlassenregulator is een precisie-instrument dat is ontworpen voor optimale gasstroomregeling in lastoepassingen.het zorgt voor een consistente gaslevering voor hoogwaardige lasresultaten.
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Inlaatverbinding | Standaard CGA 580 |
| Uitlaatverbinding | 5/8"-18 UNF |
| Maximale inlaatdruk | 3000 psi |
| Uitlaatdrukbereik | 0-50 psi |