| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | CO2-regelaar |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | 15 usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Precise CO2-regelaar ontworpen voor industriële en productie-toepassingen die een nauwkeurige controle van de gasdruk vereisen.
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Inlaatdruk | tot 3000 PSI |
| Uitgangsdrukbereik | 0-50 PSI (instelbaar) |
| Werktemperatuur | -20°F tot 120°F (-29°C tot 49°C) |
| Type verbinding | CGA 320-inlaat, 1/4" NPT-uitlaat |
Onze CO2-regelaar biedt betrouwbare prestaties in veeleisende industriële toepassingen met: