| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | Co2-regelgever |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | 5.5usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De CO2-regulator is een precisie-regelatoestel dat is ontworpen voor nauwkeurig drukbeheer in industriële gastoepassingen.het zorgt voor een consistente regulering van de gasstroom in verschillende productieprocessen.
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Inlaatdruk | tot 3000 PSI |
| Uitgangsdrukbereik | 0-50 PSI (instelbaar) |
| Werktemperatuur | -20°F tot 150°F (-29°C tot 66°C) |
| Type verbinding | CGA-320-inlaat, 1/4" NPT-uitlaat |