| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | Argon-regelaar |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De Argon Welding Regulator is een precisie-instrument dat is ontworpen voor een optimale gasstroomregeling in lastoepassingen, waardoor consistente prestaties en veiligheid in industriële omgevingen worden gewaarborgd.
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Maximale druk | 3000 psi |
| Type verbinding | Standaard CGA 580 |
| Werktemperatuur | -20°F tot 160°F (-29°C tot 71°C) |