| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | ρυθμιστής οξυγόνου |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | 4 usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Ρυθμιστής πίεσης οξυγόνου υψηλής ακρίβειας σχεδιασμένος για εφαρμογές βιομηχανικών εργαστηρίων, παρέχοντας αξιόπιστη απόδοση σε εργασίες συγκόλλησης και κοπής.
| Υλικό | Σώμα από ορείχαλκο με επιχρωμίωση |
| Πίεση Εισόδου | Έως 3000 psi |
| Πίεση Εξόδου | 0-50 psi ρυθμιζόμενη |
| Τύπος Σύνδεσης | CGA 540 (στάνταρ οξυγόνου) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°F έως 120°F (-29°C έως 49°C) |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση & κοπή οξυγόνου |
| Δομή | Ρυθμιστής πίεσης μονής σταδίου |
| Ακρίβεια | Έλεγχος υψηλής ακρίβειας |
| Υλικό Σφραγίσματος | Ελαστικό νιτριλίου (NBR) |
| Πιστοποίηση | Εγκεκριμένο CE |