| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | Argon/CO2-lasregelaar |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | 25 usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De Argon Lasregelaar is een precisie-instrument ontworpen voor optimale gasstroomregeling in lasapplicaties. Ontworpen voor duurzaamheid en nauwkeurigheid, garandeert het consistente prestaties in industriële lasomgevingen.
| Materiaal | Messing body met roestvrijstalen componenten |
|---|---|
| Maximale Inlaatdruk | 3000 psi |
| Uitlaatdrukbereik | 0-50 psi |
| Aansluittype | CGA-580 (standaard argon aansluiting) |
| Manometer Grootte | 2,5" diameter |