| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | WP-17 |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | 12 usd/pcs (4m) |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
WP-17 Φωτιά συγκόλλησης TIG 4m/6m Ευέλικτο καλώδιο καθολικό κατάλληλο για τους βασικούς συγκολλητές TIG
Ο φακός συγκόλλησης WP-17 TIG έχει σχεδιαστεί για επαγγελματικές επιδόσεις, διαθέτει καλώδια υψηλής ευελιξίας 4m/6m και καθολική συμβατότητα με τα κύρια συστήματα συγκόλλησης TIG.Είναι ιδανικό για τη βιομηχανική κατασκευή μεσαίου βάρους.Εφοδιασμένο με μηχανισμό ψύξης αέρα 150A DC / 120A AC,ο πυρσός επιτυγχάνει αποτελεσματική διάχυση θερμότητας κατά τη διάρκεια συνεχούς εργασίας μεσαίου κύκλου εργασίας, αποφεύγοντας την υπερθέρμανση και εξασφαλίζοντας σταθερή λειτουργία.για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή ηλεκτρικών κυψελών, και μια εργονομική μη ολισθητική λαβή παρέχει καθαρές, χωρίς ψεκασμούς συγκόλληση σε διάφορα μέταλλα (ατσάλι ανοξείδωτο, αλουμίνιο, ατσάλι άνθρακα, ήπιο ατσάλι).τεχνική διαβούλευση πριν από την πώληση, 12 μηνών εγγύηση μετά την πώληση και ταχεία αντικατάσταση ανταλλακτικών (πυροβολίδες, καλώδια), καλύπτοντας πλήρως τις ανάγκες τόσο των επαγγελματιών συγκολλητών όσο και των βιομηχανικών ομάδων.
| Σχήμα | WP-17 |
|---|---|
| Τύπος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 150A DC / 120A AC |
| Τύπος προσαρμογέα | Ντίνσε 50 |
| Επιλογές μήκους καλωδίου | 4m/8m/προσαρμογή |
| Βασικό υλικό | Σύνθετο χαλκού |
| Στοχευόμενο υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, αλουμίνιο, άνθρακα, ήπιο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Μεσαίου μεγέθους βιομηχανική κατασκευή, επισκευή αυτοκινήτων, εργαστήρια επεξεργασίας μετάλλων, μικρής έως μεσαίας κλίμακας κατασκευή |
| Κύκλος λειτουργίας (100V) | 60% |