| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 270- Γκρι |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Επαγγελματικός Συγκολλητής MIG/MMA 270A με τροφοδοσία 380V και εξαιρετική σταθερότητα για βιομηχανικές εφαρμογές.
Το MIG-270 είναι μια μηχανή συγκόλλησης βαρέως τύπου σχεδιασμένη για επαγγελματική βιομηχανική χρήση, συνδυάζοντας δυνατότητες συγκόλλησης MIG και MMA με στιβαρή κατασκευή και αξιόπιστη απόδοση.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση Εισόδου | AC380V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ονομαστική Ισχύς Εισόδου | 9.8 kVA |
| Ρεύμα Συγκόλλησης (MIG) | 280A |
| Ρεύμα Συγκόλλησης (MMA) | 280A |
| Διάμετρος Σύρματος (GAS) | 0.8-1.2 mm |
| Τύπος Σύρματος | Συμπαγής πυρήνας, πυρήνας ροής |
| Τάση Χωρίς Φορτίο | 80V |
| Ονομαστικός Κύκλος Λειτουργίας | 60% |
| Καθαρό Βάρος | 20 kg |
| Διαστάσεις Μηχανής | 485 * 250 * 380 mm |
Αυτός ο συγκολλητής βιομηχανικού τύπου προσφέρει σταθερή απόδοση, εκτεταμένους κύκλους λειτουργίας και ευέλικτες δυνατότητες συγκόλλησης ιδανικές για εφαρμογές κατασκευής, παραγωγής και συντήρησης βαρέως εξοπλισμού.