| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 350- Γκρι |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Η MIG-350 είναι μια βαριά βιομηχανική μηχανή συγκόλλησης αερίου σχεδιασμένη για επαγγελματικές εφαρμογές που απαιτούν αξιόπιστες επιδόσεις και ανθεκτική κατασκευή.Αυτό το συγκόλλημα εξασφαλίζει ασφαλή λειτουργία κατά την εκτεταμένη χρήση σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC380V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ονομαστική δυναμικότητα εισόδου | 130,8 kVA |
| Στάματα συγκόλλησης (MIG) | 350 A |
| Σήμερα συγκόλλησης (MMA) | 350 A |
| Διάμετρος καλωδίου (GAS) | 00,8-1,2 mm |
| Τύπος καλωδίου | Στερεός πυρήνας, πυρήνας ροής |
| Τετάρτη | 85 V |
| Καθορισμένος κύκλος λειτουργίας | 60% |
| Καθαρό βάρος | 240,8 kg |
| Μέγεθος μηχανής | 565 * 285 * 550 mm |
Αυτή η βιομηχανική μηχανή συγκόλλησης προσφέρει ανώτερη απόδοση με τον υψηλό κύκλο εργασίας και την ανθεκτική κατασκευή της, καθιστώντας την ιδανική για συνεχή λειτουργία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.Η προστασία από υπερθέρμανση εξασφαλίζει την ασφάλεια της λειτουργίας, ενώ οι δυνατότητες διπλής συγκόλλησης παρέχουν ευελιξία για διάφορες εφαρμογές.