| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 350- Grijs |
| Moq: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De MIG-350 is een heavy-duty industriële gaslasmachine, ontworpen voor professionele toepassingen die betrouwbare prestaties en een robuuste constructie vereisen. Dankzij de geavanceerde bescherming tegen oververhitting garandeert dit lasapparaat een veilige werking tijdens langdurig gebruik in veeleisende industriële omgevingen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Nominale ingangsspanning | AC380V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale invoercapaciteit | 13,8 kVA |
| Lasstroom (MIG) | 350 A |
| Lasstroom (MMA) | 350 A |
| Draaddiameter (GAS) | 0,8-1,2 mm |
| Draadtype | Vaste kern, fluxkern |
| Niet-belaste spanning | 85 V |
| Nominale inschakelduur | 60% |
| Netto gewicht | 24,8 kg |
| Machineafmetingen | 565 * 285 * 550 mm |
Dit industriële lasapparaat biedt superieure prestaties dankzij de hoge inschakelduur en robuuste constructie, waardoor het ideaal is voor continu gebruik in veeleisende industriële omgevingen. De oververhittingsbeveiliging zorgt voor operationele veiligheid, terwijl de dubbele lasmogelijkheden veelzijdigheid bieden voor verschillende toepassingen.