| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | LPG-lasregelaar |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | 4 usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De LPG-sweisregulator is een nauwkeurig ontworpen onderdeel dat is ontworpen voor een optimale gasstroomregeling in lassen.Deze regulator van professionele kwaliteit zorgt voor een consistente drukvoorziening voor een superieure lasprestatie.
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Inlaatdruk | tot 300 psi |
| Uitlaatdrukbereik | 0-30 psi verstelbaar |
| Werktemperatuur | -20°F tot 120°F (-29°C tot 49°C) |