| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρυθμιστής συγκόλλησης Lpg |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | 4 usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Ο ρυθμιστής συγκόλλησης ΥΦΑ είναι ένα κατασκευασμένο με ακρίβεια εξαρτήμα που έχει σχεδιαστεί για τον βέλτιστο έλεγχο της ροής αερίου σε εφαρμογές συγκόλλησης.Αυτός ο ρυθμιστής επαγγελματικού επιπέδου εξασφαλίζει σταθερή παροχή πίεσης για ανώτερη απόδοση συγκόλλησης.
| Υλικό | Κεφάλαια από χαλκό με εξαρτήματα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πίεση εισόδου | Μέχρι 300 psi |
| Πεδίο πίεσης εξόδου | Ρυθμίσιμο 0-30 psi |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°F έως 120°F (-29°C έως 49°C) |