| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | YP-52D |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | 8 usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De YP-52D Professional Gas Regulator is ontworpen voor nauwkeurige gasregeling in industriële werkplaatsen.Deze hoogwaardige regulator is voorzien van dubbele drukmeters en een robuuste constructie voor een betrouwbare werking in veeleisende lastoepassingen.
| Materiële constructie | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Inlaatverbinding | CGA 580 (standaard argonverbinding) |
| Maximale invoerdruk | 3000 psi |
| Uitgangsdrukbereik | 0-50 psi |
| Geveltype | Dubbele gauges (cilinderdruk en toedieningsdruk) |
| Werktemperatuur | -20°F tot 120°F (-29°C tot 49°C) |
| Structuur van de regulator | Eenstadiumdrukregelaar |
| Gezegelmateriaal | Hoogwaardige rubberen afdichting |
| Primaire toepassing | TIG/MIG-lassen, argongasregeling |
| Certificering | CE-certificering |