| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | LPG-lasregelaar |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | 4 usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Professionele LPG-lassen regulator ontworpen voor veeleisende industriële werkplaatsen.
| Materiële constructie | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Inlaatdruk | tot 300 psi |
| Uitlaatdrukbereik | 0-30 psi verstelbaar |
| Werktemperatuur | -20°F tot 120°F (-29°C tot 49°C) |
| Type verbinding | Standaard industriële snelle aansluiting |
| Toepassing | Industriële gasbesturings- en lasapparatuur |
| Structuur van de regulator | Eenstadiumdrukregelaar |
| Gezegelmateriaal | Hoogtemperatuurbestendige rubber |
| Druknauwkeurigheid | Hoge precisie aanpassing |