| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | Zuurstof lasregelaar |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Deze industriële zuurstofgasregelaar is voorzien van een duurzame messing constructie, speciaal ontworpen voor veeleisende las- en snijtoepassingen. Ontworpen om nauwkeurige gasregeling en betrouwbare prestaties te leveren in industriële omgevingen.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Materiaal | Messing body met roestvrijstalen componenten |
| Maximale Inlaatdruk | 3000 psi |
| Uitlaatdrukbereik | 0-50 psi |
| Aansluittype | Standaard CGA 540 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°F tot 160°F (-29°C tot 71°C) |
| Gascompatibiliteit | Zuurstof |
| Debietbereik | 0-30 LPM (Instelbaar) |
| Structuur | Enkeltrapsregelaar |
| Afdichtingsmateriaal | Hoge temperatuur rubber |
| Toepassing | Lass- en snij-industrie |