| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρυθμιστής συγκόλλησης οξυγόνου |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Αυτός ο ρυθμιστής αερίου οξυγόνου βιομηχανικού τύπου διαθέτει ανθεκτική κατασκευή από ορείχαλκο, σχεδιασμένο ειδικά για απαιτητικές εφαρμογές συγκόλλησης και κοπής. Σχεδιασμένος για να παρέχει ακριβή έλεγχο αερίου και αξιόπιστη απόδοση σε βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Σώμα από ορείχαλκο με ανοξείδωτα εξαρτήματα |
| Μέγιστη Πίεση Εισόδου | 3000 psi |
| Εύρος Πίεσης Εξόδου | 0-50 psi |
| Τύπος Σύνδεσης | Τυπικό CGA 540 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°F έως 160°F (-29°C έως 71°C) |
| Συμβατότητα Αερίου | Οξυγόνο |
| Εύρος Ροής | 0-30 LPM (Ρυθμιζόμενο) |
| Δομή | Μονοβάθμιος ρυθμιστής |
| Υλικό Σφράγισης | Λάστιχο υψηλής θερμοκρασίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία συγκόλλησης & κοπής |