| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 250- μπλε |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Η μηχανή συγκόλλησης MIG-250 Industrial 250A είναι μια επαγγελματική λύση συγκόλλησης σχεδιασμένη για βιομηχανικές εφαρμογές.και συγκόλληση αλουμινίου με ακρίβεια και αξιοπιστία.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σωλήνες τροφοδοσίας | Μία μονάδα κίνησης |
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC220V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ονομαστική δυναμικότητα εισόδου | 4 kVA |
| Στάματα συγκόλλησης (MIG) | 150A |
| Σήμερα συγκόλλησης (MMA) | 140Α |
| Διάμετρος σύρματος | 00,8-1,0 mm |
| Τετάρτη | 60V |
| Καθορισμένος κύκλος λειτουργίας | 40% |
| Καθαρό βάρος | 60,75 kg |
| Μέγεθος μηχανής | 415 * 185 * 340 mm |
Αυτή η μηχανή συγκόλλησης προσφέρει βιομηχανική αξιοπιστία, ευέλικτη συμβατότητα υλικών και αποτελεσματική απόδοση σε ένα συμπαγές, φορητό πακέτο κατάλληλο για διάφορες επαγγελματικές εφαρμογές συγκόλλησης.