| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρυθμιστής συγκόλλησης Lpg |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | 4 usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Επαγγελματικός ρυθμιστής συγκόλλησης ΥΦΑ σχεδιασμένος για απαιτητικά περιβάλλοντα βιομηχανικού εργαστηρίου.
| Κατασκευή υλικού | Κεφάλαια από χαλκό με εξαρτήματα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πίεση εισόδου | Μέχρι 300 psi |
| Πεδίο πίεσης εξόδου | Ρυθμίσιμο 0-30 psi |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°F έως 120°F (-29°C έως 49°C) |
| Τύπος σύνδεσης | Τυπική βιομηχανική γρήγορη σύνδεση |
| Εφαρμογή | Εργαλεία ελέγχου και συγκόλλησης βιομηχανικών αερίων |
| Δομή του ρυθμιστή | Ρυθμιστής πίεσης ενός σταδίου |
| Υλικό σφραγίδας | Καουτσούκ ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Ακριβότητα πίεσης | Ρυθμίσεις υψηλής ακρίβειας |