| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | KR350A MIG-Red |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | 21 usd/pcs (4m) |
| Όροι πληρωμής: | , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Ο φακός συγκόλλησης KR350A MIG είναι προσαρμοσμένος για σενάρια συγκόλλησης βαρέων απαιτήσεων, συμπεριλαμβανομένης της κατασκευής παχιάς πλάκας χάλυβα (6-12 mm), της συγκόλλησης σκάφους ναυπηγείων, της συντήρησης μηχανημάτων κατασκευής,και μεγάλης αυτοκινητοβιομηχανίας Ενσωματώνει μια εργονομική λαβή PP και ένα σύστημα καύσης αερίου ακριβείας, σχηματίζοντας μια συνεργική δομή που βελτιστοποιεί την κατανομή αερίου προστασίας και τη σταθερότητα τόξου κατά τη συγκόλληση MIG.Κατασκευασμένο από βιομηχανικά υλικά ∆ιαφάνεια ανθεκτικής στη θερμότητα καύσης από κράμα χαλκού (με ενσωματωμένο φίλτρο και ρυθμιστή πίεσης) , και καλώδιο χαλκού από κονσερβοποιημένο χαλκό με σιλικόνη, η λάμπα διατηρεί σταθερή απόδοση σε συνεχή λειτουργία 350A.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πύργος συγκόλλησης MIG (προϊόν συγκόλλησης) |
| Σχήμα | KR350A |
| Καυστήρας αερίου | Σύνθετο χαλκού (απόσπαση θερμότητας τύπου πτερυγίου, μέγιστη θερμοκρασία 400°C) |
| Συστατικά του καυστήρα | Φίλτρο 100 ματιών + ρυθμιστής μικροδιαρροής |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 350A (αδιάλειπτη) 400A (διαλείπουσα) |
| Κατάλληλη διάμετρος σύρμας | 1.0 - 1,6 mm (στερεό σύρμα για χάλυβα άνθρακα/χαμηλού κράματος) |
| Αέριο προστασίας | Αργόνο, CO2, μείγμα 80/20 Αργόνο-CO2 |
| Διαμόρφωση καλωδίου | Επιλογές 3m/4m. Κύκλος χαλκού σε κονσερβοποίηση + μόνωση από σιλικόνη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας περιβάλλοντος | -25°C έως 45°C |
| Συμβατοί συγκολλητές | Σειρά KR, Lincoln Power Wave, Miller XMT |
| Πιστοποιητικά | Συμμόρφωση με το πρότυπο ISO 6848, CE, AWS D1.1 |