| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | KR350A MIG-Rood |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | 21 usd/pcs (4m) |
| Betalingsvoorwaarden: | , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De KR350A MIG Welding Torch is op maat gemaakt voor zware las-scenario's, waaronder de vervaardiging van dikke stalen platen (6-12 mm), het lassen van scheepsrollen, het onderhoud van bouwmachines,en grote automobielfabrikanten.Het integreert een ergonomisch PP-handvat en een precisie-gasbrander, waardoor een synergetische structuur ontstaat die de afschermingsgasverdeling en boogstabiliteit tijdens MIG-lassen optimaliseert.Gebouwd met industriële materialen warmtebestendige koperlegeringsbrander (met ingebouwde filtratie en drukregeling) , en met siliconen geïsoleerde koperkabel in blikken, behoudt de fakkel een constante prestatie bij 350A continue stroom.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Productsoort | MIG-sweislampen (sweistoerusting) |
| Model | KR350A |
| Gasbrander | Koperlegering (warmteafvoer van het type vinnen; maximale temperatuur 400 °C) |
| Brandercomponenten | Filter met 100 mazen + micro-stroomregelaar |
| Nominale stroom | 350A (continu), 400A (intermitterend) |
| Geschikte draaddiameter | 1.0 - 1,6 mm (vast draad voor koolstof/laaggelegeerd staal) |
| Beschermingsgas | Argon, CO2, 80/20 Argon-CO2-mengsel |
| Kabelconfiguratie | 3m/4m-opties; blik koperkern + siliconen isolatie |
| Omgevingswerktemperatuur | -25°C tot 45°C |
| Compatibele lasmachines | KR-serie, Lincoln Power Wave, Miller XMT |
| Certificeringen | ISO 6848, CE, AWS D1.1 conform |