| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 550- Γκρι |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Το Heavy Duty MIG-550 είναι μια βιομηχανική μηχανή συγκόλλησης επαγγελματικής ποιότητας σχεδιασμένη για απαιτητικές εφαρμογές εργαστηρίου. Με στιβαρή χωρητικότητα εξόδου 550A, αυτός ο συγκολλητής προσφέρει εξαιρετική απόδοση για εργασίες κατασκευής και επισκευής μετάλλων βαρέως τύπου.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Τροφοδότης καλωδίων | Διπλή κίνηση |
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC380V |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Ρεύμα συγκόλλησης (MIG) | 600Α |
| Ρεύμα συγκόλλησης (MMA) | 550Α |
| Ονομαστική χωρητικότητα εισόδου | 33 kVA |
| Διάμετρος σύρματος | 0,8-1,6 χλστ |
| Τάση χωρίς φορτίο | 80V |
| Ονομαστικός κύκλος εργασίας | 60% |
| Καθαρό Βάρος | 45,55 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 650 * 326 * 620 χλστ |
Αυτός ο βιομηχανικός συγκολλητής συνδυάζει δυνατότητες υψηλής απόδοσης με ανθεκτική κατασκευή, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματικά εργαστήρια και εγκαταστάσεις παραγωγής. Το σύστημα διπλής μετάδοσης κίνησης εξασφαλίζει σταθερή τροφοδοσία καλωδίων, ενώ ο υψηλός κύκλος λειτουργίας επιτρέπει εκτεταμένη λειτουργία χωρίς υπερθέρμανση.