| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 550- Grijs |
| Moq: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De Heavy Duty MIG-550 is een professionele industriële lasmachine ontworpen voor veeleisende werkplaatstoepassingen.Deze lasser levert uitzonderlijke prestaties voor zware metaalfabricage en reparatiewerkzaamheden.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Draadvoeder | Dubbele aandrijving |
| Nominale ingangsspanning | AC380V |
| Frequentie. | 50 Hz |
| Verwarmingstroom (MIG) | 600A |
| Verwarmingstroom (MMA) | 550A |
| Nominale invoercapaciteit | 33 kVA |
| Draaddiameter | 00,8-1,6 mm |
| Niet-belastingsspanning | 80 V |
| Nominale werkcyclus | 60% |
| Nettogewicht | 450,55 kg |
| Afmetingen van de machine | 650 * 326 * 620 mm |
Deze industriële lasmachine combineert hoge prestaties met een duurzame constructie, waardoor het ideaal is voor professionele werkplaatsen en productiefaciliteiten.Het dubbele aandrijfsysteem zorgt voor een consistente draadvoeding, terwijl de hoge werkcyclus een langere werking zonder oververhitting mogelijk maakt.