| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | KR-350 MIG-zwart |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Productsoort | MIG-sweislampen (sweistoerusting) |
| Model | KR350A |
| Gasbrander | koperen legering met een warmteafvoer van het type vinnen (max. 400 °C) |
| Nominale stroom | 350A continu; 400A intermitterend |
| Draaddiameter | 1.0 - 1,6 mm (koolstof/laaggelegeerd staal) |
| Beschermingsgas | Argon, CO2, 80/20 Argon-CO2-mengsel |
| Kabelopties | 3 m/4 m blikjes koperkern met siliconen isolatie |
| Werktemperatuur | -25°C tot 45°C |
| Certificeringen | ISO 6848, CE, AWS D1.1 conform |