| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | YP-52-AR |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | 4 usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De argonregulator is een precisie-instrument ontworpen voor het controleren en onderhouden van een consistente argongasstroom in industriële toepassingen.Deze regulator zorgt voor optimale prestaties bij het lassen, productie- en laboratoriumomgevingen.
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Inlaatdruk | tot en met 3000 psi |
| Uitlaatdrukbereik | 0-50 psi |
| Type verbinding | CGA 580 (standaard argonverbinding) |
| Werktemperatuur | -20°F tot 160°F (-29°C tot 71°C) |