| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | ΥΠ-52-ΑΡ |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | 4 usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Ο Ρυθμιστής Αργονίου είναι ένα όργανο ακριβείας σχεδιασμένο για τον έλεγχο και τη διατήρηση της σταθερής ροής αερίου αργονίου σε βιομηχανικές εφαρμογές.Αυτός ο ρυθμιστής εξασφαλίζει βέλτιστη απόδοση στη συγκόλληση, κατασκευής και εργαστηριακού περιβάλλοντος.
| Υλικό | Κεφάλαια από χαλκό με εξαρτήματα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πίεση εισόδου | Μέχρι 3000 psi |
| Πεδίο πίεσης εξόδου | 0-50 psi |
| Τύπος σύνδεσης | CGA 580 (κλασική σύνδεση με αργόνιο) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°F έως 160°F (-29°C έως 71°C) |