| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 250- blauw |
| Moq: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De 250A Industrial MIG-250 lasmachine is een professioneel lasapparaat ontworpen voor industriële toepassingen. Deze robuuste machine levert betrouwbare prestaties voor MIG-laswerkzaamheden met precisie en efficiëntie.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Draadaanvoerapparaat | Enkele aandrijving |
| Nominale ingangsspanning | AC220V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale invoercapaciteit | 4 kVA |
| Lasstroom (MIG) | 150A |
| Lasstroom (MMA) | 140A |
| Draaddiameter | 0,8-1,0 mm |
| Niet-belaste spanning | 60V |
| Nominale inschakelduur | 40% |
| Netto gewicht | 6,75 kg |
| Machineafmetingen | 415 * 185 * 340 mm |