| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | PULSE TIG-160A (pulsmodus TIG-lassen) |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Geschikt spanningsbereik (V) | AC220V±15%, 50/60HZ |
| Nominale ingangsstroom (A) | 27 |
| Nominaal ingangsvermogen (kVA) | 6 |
| MMA Uitgangsstroombereik (A) | 20-140A |
| TIG Uitgangsstroombereik (A) | 10-160A |
| Bedrijfscyclus T=40°C (%) | 35 |
| U₀ Nominale onbelaste spanning (V) | 62 |
| Isolatieklasse | F |
| Beschermingsklasse | IP21S |
| Lasdraaddiameter MMA (mm) | 1.6/2.5/3.2/4.0 |
| Arbeidsfactor (cosφ) | 0.7 |
| Efficiëntie (%) | 85 |
| Afmetingen behuizing (mm) | 330*145*210 |
| Gewicht machine (KG) | 4 |