| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 250- Γκρι |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Το MIG-250 είναι μια επαγγελματική μηχανή συγκόλλησης πολλαπλών διαδικασιών, σχεδιασμένη για βιομηχανικές και κατασκευαστικές εφαρμογές. Αυτός ο συγκολλητής inverter 250A συνδυάζει δυνατότητες συγκόλλησης MIG, MMA και TIG σε μία, ευέλικτη μονάδα που λειτουργεί με τυπική παροχή ρεύματος 220V.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση Εισόδου | AC220V |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Ονομαστική Ισχύς Εισόδου | 8,3 kVA |
| Ρεύμα Συγκόλλησης (MIG) | 250A |
| Ρεύμα Συγκόλλησης (MMA) | 250A |
| Διάμετρος Σύρματος (GAS) | 0,8-1,0mm |
| Τύπος Σύρματος | Συμπαγές/Φθορίζον |
| Τάση Χωρίς Φορτίο | 60V |
| Ονομαστικός Κύκλος Λειτουργίας | 60% |
| Καθαρό Βάρος | 19,7 kg |
| Διαστάσεις Μηχανής | 485 × 250 × 380 mm |
Αυτή η μηχανή συγκόλλησης πολλαπλών διαδικασιών προσφέρει εξαιρετική ευελιξία και απόδοση για επαγγελματικές εφαρμογές συγκόλλησης. Η τεχνολογία inverter παρέχει σταθερή απόδοση τόξου, ενεργειακή απόδοση και αξιόπιστη λειτουργία σε όλες τις διαδικασίες συγκόλλησης.