| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 250- Grijs |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De MIG-250 is een professionele multi-proces lasmachine die is ontworpen voor industriële en productie toepassingen.en TIG-lassen in één, een veelzijdige eenheid die op standaard 220V-vermogen werkt.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Nominale ingangsspanning | AC220V |
| Frequentie. | 50 Hz |
| Nominale invoercapaciteit | 8.3 kVA |
| Verwarmingstroom (MIG) | 250A |
| Verwarmingstroom (MMA) | 250A |
| Draaddiameter (GAS) | 0.8-1.0 mm |
| Draadtype | Vaste stof/fluorescerende stof |
| Niet-belastingsspanning | 60 V |
| Nominale werkcyclus | 60% |
| Nettogewicht | 190,7 kg |
| Afmetingen van de machine | 485 × 250 × 380 mm |
Deze multiproces lassen machine biedt uitzonderlijke veelzijdigheid en prestaties voor professionele lassen toepassingen.en betrouwbare werking in alle lasprocessen.