| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 350- Μπλε |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Τροφοδότης καλωδίων | Διπλή κίνηση |
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC380V |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα εισόδου | 12,6 kVA |
| Ρεύμα συγκόλλησης (MIG) | 330Α |
| Ρεύμα συγκόλλησης (MMA) | 330Α |
| Διάμετρος σύρματος | 0,8-1,2 χλστ |
| Τάση χωρίς φορτίο | 80V |
| Ονομαστικός κύκλος εργασίας | 60% |
| Καθαρό Βάρος | 18,15 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 550 * 255 * 480 χλστ |