| Nome da marca: | Skyintej |
| Número do modelo: | MIG 350- Azul |
| MOQ: | 1PCS |
| Preço: | Negociável |
| Termos de pagamento: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Capacidade de fornecimento: | 100.000 unidades/seg |
| Specification | Value |
|---|---|
| Wire Feeder | Dual drive |
| Rated Input Voltage | AC380V |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Input Capacity | 12.6 kVA |
| Welding Current (MIG) | 330A |
| Welding Current (MMA) | 330A |
| Wire Diameter | 0.8-1.2 mm |
| Non-load Voltage | 80V |
| Rated Duty Cycle | 60% |
| Net Weight | 18.15 kg |
| Machine Dimensions | 550 * 255 * 480 mm |