| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 350- Blauw |
| Moq: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Draadvoeder | Dubbele aandrijving |
| Nominale ingangsspanning | AC380V |
| Frequentie. | 50 Hz |
| Nominale invoercapaciteit | 12.6 kVA |
| Verwarmingstroom (MIG) | 330A |
| Verwarmingstroom (MMA) | 330A |
| Draaddiameter | 00,8-1,2 mm |
| Niet-belastingsspanning | 80 V |
| Nominale werkcyclus | 60% |
| Nettogewicht | 18.15 kg |
| Afmetingen van de machine | 550 * 255 * 480 mm |