| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | AG-60 plasmasnijtoorts |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Hoogwaardige plasma-snijlampen voor middellicht gebruik, ontworpen voor het precisie-snijden van platen in verschillende industriële en werkplaatstoepassingen.
| Model | AG-60 |
| Productsoort | Plazma-snijlampen voor middellicht gebruik |
| Koeltype | Luchtgekoeld |
| Huidige rating | 40A |
| Werkcyclus (100V) | 60% |
| Maximale snijdikte | 8 mm (zacht staal) |
| Min Snijbreedte | 0.6mm |
| Specificatie van de elektrode | 1.0 mm wolfraamelektrode |
| Adaptertype | Dinse 50 |
| Opties voor de lengte van de kabel | 4m/8m/aanpassen |
| Materiaal van de spuitstuk | Versterkt warmtebestendige keramiek |
Milde staal, roestvrij staal, aluminium, koper en diverse platen
Ontworpen voor betrouwbare prestaties in veeleisende werkplaatsomgevingen met precisie snijvermogens en duurzame constructie voor een langere levensduur.