| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | Φακός κοπής πλάσματος AG-60 |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Πλασματική λαμπάδα κοπής μεσαίου μεγέθους υψηλής ποιότητας, σχεδιασμένη για την κοπή λεπτών μετάλλων ακριβείας σε διάφορες βιομηχανικές και εργαστηριακές εφαρμογές.
| Σχήμα | AG-60 |
| Τύπος προϊόντος | Φωτιά κοπής πλάσματος μεσαίου φωτός |
| Τύπος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 40Α |
| Κύκλος λειτουργίας (100V) | 60% |
| Μέγιστο πάχος κοπής | 8 mm (Ελαφρύ χάλυβα) |
| Min πλάτος κοπής | 0.6mm |
| Προδιαγραφή ηλεκτροδίου | 1Ηλεκτρόδιο βολφραμίου 0,0 mm |
| Τύπος προσαρμογέα | Ντίνσε 50 |
| Επιλογές μήκους καλωδίου | 4m/8m/προσαρμογή |
| Υλικό ακροβωτίου | Συναρμολογημένη ανθεκτική στη θερμότητα κεραμική |
Ελαφρύ χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, αλουμίνιο, χαλκό και διάφορα φύλλα μετάλλων
Σχεδιασμένο για αξιόπιστες επιδόσεις σε απαιτητικά περιβάλλοντα εργαστηρίου με ικανότητες κοπής ακριβείας και ανθεκτική κατασκευή για παρατεταμένη διάρκεια ζωής.