| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | PMIG-160 (220V) |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Deze veelzijdige machine ondersteunt zes verschillende lasprocessen in één compacte eenheid.
Deze 6 in 1 lasmachine combineert meerdere lastechnologieën in één, efficiënte eenheid die perfect is voor doe-het-zelf-projecten, huisreparaties en kleinschalig professioneel werk.Werken op standaard 220 V-vermogenHet biedt uitzonderlijke veelzijdigheid zonder dat er meerdere gespecialiseerde machines nodig zijn.
| Inlaatspanning | 220 V wisselstroom |
| Lasprocessen | MMA, TIG, FLUX, MIG, MAG, PMIG |
| Toepassing | Huishoudelijk & Klein Atelier |
| Type machine | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Invoerspanning (V) | AC220V±15%, 50/60Hz |
| Nominale invoerstroom (A) | 32A |
| Nominaal vermogen (KVA) | 7. 1 KVA |
| MIG-lasstroominstellingsbereik ((A) | 40 tot 160 A |
| MMA-sweisstroomregeling (A) | 20 tot 160 A |
| TIG-sweisstroomregeling (A) | 20 tot 160 A |
| spanning zonder belasting | 58V |
| Elektrode-diameter (mm) | 1.6/2.5/3.2/4.0 |
| IP-code | IP21S |
| Isolatieniveau | F |
| Buitenafmetingen (mm) | 410*165*240 |
| Geheel machinegewicht ((kg) | 6 kg |