| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 250- Γκρι |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Το MIG-250 είναι μια ευέλικτη μηχανή συγκόλλησης πολλαπλών διεργασιών σχεδιασμένη για επαγγελματικές και βιομηχανικές εφαρμογές. Αυτός ο συγκολλητής inverter συνδυάζει τις δυνατότητες συγκόλλησης MIG, MMA και TIG σε μια ενιαία, αποδοτική μονάδα, παρέχοντας εξαιρετική απόδοση και αξιοπιστία για διάφορες εργασίες συγκόλλησης.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC220V |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα εισόδου | 8,3 kVA |
| Ρεύμα συγκόλλησης (MIG) | 250Α |
| Ρεύμα συγκόλλησης (MMA) | 250Α |
| Διάμετρος σύρματος (GAS) | 0,8-1,0 χλστ |
| Τύπος καλωδίου | Στερεό/Φθορίζον |
| Τάση χωρίς φορτίο | 60V |
| Ονομαστικός κύκλος εργασίας | 60% |
| Καθαρό Βάρος | 19,7 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 485 * 250 * 380 χλστ |