| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 250- Grijs |
| Moq: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De MIG-250 is een veelzijdige multi-proces lassen machine ontworpen voor professionele en industriële toepassingen.efficiënte eenheid, met uitzonderlijke prestaties en betrouwbaarheid voor verschillende laswerkzaamheden.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Nominale ingangsspanning | AC220V |
| Frequentie. | 50 Hz |
| Nominale invoercapaciteit | 8.3 kVA |
| Verwarmingstroom (MIG) | 250A |
| Verwarmingstroom (MMA) | 250A |
| Draaddiameter (GAS) | 0.8-1.0 mm |
| Draadtype | Vaste stof/fluorescerende stof |
| Niet-belastingsspanning | 60 V |
| Nominale werkcyclus | 60% |
| Nettogewicht | 190,7 kg |
| Afmetingen van de machine | 485 * 250 * 380 mm |