| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | WP-18 |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | 15 usd/pcs (4m) |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Professionele watergekoelde TIG-lasbril met een elektrodecompatibiliteit van 1,6-3,2 mm, ontworpen voor de fabricage van zware metalen in verschillende industrieën.
| Model | WP-18 |
|---|---|
| Koeltype | Watergekoeld |
| Huidige rating | 350A DC / 250A AC |
| Werkcyclus (100V) | 60% |
| Elektrode-compatibiliteit | 10,6-3,2 mm |
| Adaptertype | Dinse 50 |
| Opties voor de lengte van de kabel | 4m/8m/aanpassen |
| Kernmateriaal | koperen legering |
Ideaal voor professionele lastoepassingen zoals:
Ontworpen om roestvrij staal, aluminium, koolstofstaal en legeringsstaal met precisie en betrouwbaarheid te lassen.