| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | WP-18 |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | 15 usd/pcs (4m) |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Επαγγελματική θερμοκρασία θερμοκρασίας TIG με συμβατότητα ηλεκτροδίων 1,6-3,2 mm, σχεδιασμένη για κατασκευή βαρέων μετάλλων σε διάφορες βιομηχανίες.
| Σχήμα | WP-18 |
|---|---|
| Τύπος ψύξης | Υδατοψυγμένο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 350A DC / 250A AC |
| Κύκλος λειτουργίας (100V) | 60% |
| Συμβατότητα ηλεκτροδίων | 10,6-3,2 mm |
| Τύπος προσαρμογέα | Ντίνσε 50 |
| Επιλογές μήκους καλωδίου | 4m/8m/προσαρμογή |
| Βασικό υλικό | Σύνθετο χαλκού |
Ιδανικό για επαγγελματικές εφαρμογές συγκόλλησης, όπως:
Σχεδιασμένο για συγκόλληση ανοξείδωτου χάλυβα, αλουμινίου, χάλυβα άνθρακα και κράματος χάλυβα με ακρίβεια και αξιοπιστία.