| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | zuurstofregelgever |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | 4 usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Materiaal | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
|---|---|
| Inlaatdruk | tot en met 3000 psi |
| Uitlaatdrukbereik | 0-50 psi verstelbaar |
| Type verbinding | CGA 540 (standaardzuurstof) |
| Werktemperatuur | -20°F tot 120°F (-29°C tot 49°C) |