| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | ρυθμιστής οξυγόνου |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | 4 usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
| Υλικό | Κεφάλαια από χαλκό με χρωματοποίηση |
|---|---|
| Πίεση εισόδου | Μέχρι 3000 psi |
| Πεδίο πίεσης εξόδου | Ρυθμίσιμο 0-50 psi |
| Τύπος σύνδεσης | CGA 540 (πρότυπο οξυγόνο) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°F έως 120°F (-29°C έως 49°C) |