| Наименование марки: | Skyintej |
| Номер модели: | МИГ 500- Синий |
| Могил: | 1 шт. |
| Цена: | Возможен торг |
| Условия оплаты: | Л/К, Д/А, Д/П, Т/Т, западное соединение |
| Способность снабжения: | 100000 шт./мес. |
Industrial-grade MIG welding machine designed for heavy-duty fabrication applications requiring high performance and reliability.
| Specification | Details |
|---|---|
| Wire Feeder | Dual drive |
| Rated Input Voltage | AC380V |
| Frequency | 50 Hz |
| Rated Input Capacity | 24.3 kVA |
| Welding Current (MIG) | 500 A |
| Welding Current (MMA) | 500 A |
| Wire Diameter | 0.8-1.2 mm |
| Non-load Voltage | 80 V |
| Rated Duty Cycle | 60% |
| Net Weight | 28 kg |
| Machine Dimensions | 565 * 285 * 550 mm |