| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | YP-80V |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | 30 usd/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De YP-80V Gas Cutting Torch is een professioneel gereedschap ontworpen voor precisie snijden in industriële en productie toepassingen.Deze vlam zorgt voor schone snijden met optimale gas efficiëntie.
| Model | YP-80V |
|---|---|
| Snijcapaciteit | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Werkdruk | 00,5-0,8 MPa |