| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | YP-80V |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | 30 usd/pcs |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Ο φακός κοπής αερίου YP-80V είναι ένα εργαλείο επαγγελματικού επιπέδου σχεδιασμένο για κοπή ακριβείας σε βιομηχανικές και κατασκευαστικές εφαρμογές.Αυτός ο φακός παράγει καθαρές περικοπές με βέλτιστη απόδοση αερίου..
| Σχήμα | YP-80V |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | Χάλυβα μέχρι 80 mm |
| Εργασιακή πίεση | 00,5-0,8 MPa |