| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 500- Blauw |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
DeMIG-350 Lasmachineis professionele lasapparatuur die is ontworpen voor werkplaatsbouw en staalwerk.Deze machine van industriële kwaliteit levert betrouwbare prestaties voor veeleisende onderhouds- en fabricagewerkzaamheden.
| Draadvoeder | Dubbele aandrijving |
| Nominale ingangsspanning | AC380V |
| Frequentie. | 50 Hz |
| Nominale invoercapaciteit | 24.3 kVA |
| Verwarmingstroom (MIG) | 500 A |
| Verwarmingstroom (MMA) | 500 A |
| Draaddiameter | 00,8-1,2 mm |
| Niet-belastingsspanning | 80 V |
| Nominale werkcyclus | 60% |
| Nettogewicht | 28 kg |
| Afmetingen van de machine | 565 * 285 * 550 mm |