| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 200- Γκρι |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Επαγγελματική μηχανή συγκόλλησης 220V MIG-200 που έχει σχεδιαστεί για συγκόλληση πυρήνα αέριας ροής με χαμηλή απόδοση ψεκασμού, ιδανική για εφαρμογές εργασίας χαρτιού.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC220V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ονομαστική δυναμικότητα εισόδου | 6 kVA |
| Τρόπο συγκόλλησης - MIG | 200A |
| Σύνδρομο συγκόλλησης - MMA | 170Α |
| Διάμετρος καλωδίου - FLUX | 00,8-1,0 mm |
| Διάμετρος καλωδίου - GAS | 00,8-1,0 mm |
| Τετάρτη | 60V |
| Καθορισμένος κύκλος λειτουργίας | 60% |
| Καθαρό βάρος | 80,95 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 415 * 185 * 340 mm |