| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 200- Grijs |
| Moq: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Professioneel 220V MIG-200 lasapparaat ontworpen voor gasloos fluxkernlassen met weinig spetters, ideaal voor plaatbewerkingstoepassingen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Nominale ingangsspanning | AC220V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale invoercapaciteit | 6 kVA |
| Lasstroom - MIG | 200A |
| Lasstroom - MMA | 170A |
| Draaddiameter - FLUX | 0,8-1,0 mm |
| Draaddiameter - GAS | 0,8-1,0 mm |
| Niet-belaste spanning | 60V |
| Nominale inschakelduur | 60% |
| Netto gewicht | 8,95 kg |
| Machineafmetingen | 415 * 185 * 340 mm |