| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 270- Γκρι |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Επαγγελματικό βιομηχανικό εξοπλισμό συγκόλλησης που έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές βαριάς χρήσης.Το MIG-270 συνδυάζει τις δυνατότητες συγκόλλησης MIG και MMA με προηγμένη τεχνολογία μετατροπέα για ανώτερη απόδοση και αξιοπιστία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC380V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ονομαστική δυναμικότητα εισόδου | 90,8 kVA |
| Στάματα συγκόλλησης (MIG) | 280A |
| Σήμερα συγκόλλησης (MMA) | 280A |
| Διάμετρος καλωδίου (GAS) | 00,8-1,2 mm |
| Τύπος καλωδίου | Στερεός πυρήνας, πυρήνας ροής |
| Τετάρτη | 80V |
| Καθορισμένος κύκλος λειτουργίας | 60% |
| Καθαρό βάρος | 20 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 485 * 250 * 380 mm |